top of page
a_killinitiII_web.png

KDO JSME

a_killinit_Iweb.png
FotoMedailonekKlaraKruh.png

Klára

Klára Sedlo je známá především jako výrazná malířka své generace, kromě toho ale také vytvořila Studio. Ze všeho nejdůležitější je, že ráda převádí nápady do reality, ať už jde o vlastní díla, nebo o větší skupinové projekty. Na současné umělecké scéně jí už delší dobu chybí více děl, která by byla zaměřená snově surreálným směrem – jakoby dnes málokdo věnoval pozornost podvědomým procesům mysli, snům a imaginaci! Kde je nějaký ten De Chiricův Hebdoméros nebo Dům o tisíci patrech? Snad i proto sama tak intenzivně tvoří tímto způsobem, a zároveň se rozhodla pomoci na světlo i dalším dílům, která jí přenášejí do snového světa. Do ateliéru se můžete kouknout zde

FotoMedailonekJuditaJK_archiv_kruh.png

Judita

Judita Košťáková je dvorní grafička Studia. Připravuje k tisku knihy, propagační materiály, prostě všechno, co je potřeba. Vždy se kreativně vypořádá s každým nestandardním úkolem, který jí přistane na stole. Díky ní mají všechny knihy neotřelý grafický design, který perfektně odráží obsah. Bez její práce by knížky byly zkrátka jen polovičaté.

Bez-nazvu-–-1.png

Karolína

Karolína Koblen je skvělá fotografka, co vidí nečekané souvislosti, barvy a kompozice tam, kde ostatní vidí jen portrét. Sama je taky malířka – na všechno, co dělá se můžete podívat tady.

FotoMedailonekAnnaOK-1.png

Anna

Anna Lodinová pro Studio překládá texty a knihy do angličtiny. Bez ní by velká část práce Studia zůstala skrytá všem zahraničním čtenářům.

bottom of page