Lami

  • autor: Klára Sedlo
  • ilustrace: Klára Sedlo
  • série: Malé snové výlety, kniha 1

Lami je povídka o třech nezvyklých přátelích – mluvící kostře, muži složeném ze světla a mladé dívce, která řídí obrovský starý pick-up. V něm ostatně všichni tři – Harry, Lami a Kira – ujíždějí před svým pronásledovatelem. Aniž by si vzpomínali jak dlouho, proč a kdo je to vlastně pronásleduje.
Během cesty a krátkých zastávek stále lépe a lépe poznávají sebe navzájem, i sebe sami. Zvládnou dále ujíždět, nebo bude střet nevyhnutelný? A odkud se vlastně vzal Lami?

Knihu je možné zakoupit za cenu 349 Kč, a to jak na našem e-shopu, tak také v Praze v Krocínově ulici v knihkupectví KAVKA.

Pokud i vy chcete nasednout do pick-upu a vydat se na cestu, klikejte zde:

„A pak věděla, že má jen vteřinu. Vteřinu, než se všechno změní, než jí bezpečnostní pásy udrží na sedadle, než auto cukne, než to bude bolet…“

O sérii:
Malé snové výlety je soubor povídek, které se odvíjí v podobném rytmu jako nejhlubší noční sny. Čtenáře zavedou do intuitivního světa vlastního podvědomí, kde ho nechají chvíli tápat, aby ho následně provedly absurdními zážitky a surreálnými vizemi obsahující hluboké – i méně hluboké – významy.